Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Radkowice-Kolonia – Oferty sprzedaży i najmu domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

590 000 zł53 m² 11 132,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

na sprzedaż nowy widokowy drewniany dom w Górach Świętokrzyskich Lokalizacja: radkowice Kolonia 53a, gmina Pawłów, powiat starachowicki, woj. świętokrzyskie, działka nr ew. 2/5+ udział 1/4.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Kunów

Kunów(Radkowice-Kolonia + 18 km)

649 000 zł160 m² 4 056,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 742 m²

Agencja homeserwis Ostrowiec Św ul.Iłżecka 23 wystawia na sprzedaż dom o pow. 160 m2 na działce 1742 m2 oraz hala ogrzewana o pow. 204 m2. Nieruchomość znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Starachowice

Starachowice(Radkowice-Kolonia + 7 km)

887 000 zł200 m² 4 435 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Wyjątkowy dom z duszą i pięknym ogrodem Starachowice, ul. Pogodna Z przyjemnością prezentujemy solidny dom wolnostojący, położony w spokojnej i zielonej części Starachowic.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Starachowice

Wierzbnik,Starachowice(Radkowice-Kolonia + 7 km)

1 150 000 zł360 m² 3 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:957 m²

Szukasz przestronnego, rodzinnego domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja Dom położony jest w cichej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Górno

Górno(Radkowice-Kolonia + 21 km)

868 000 zł225 m² 3 857,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

I etap inwestycji składający z 4 domów mieszkalnych jednorodzinnych. Zamień mieszkanie na dom, w którym naprawdę chce się żyć. Pragniesz mieć własny dom, gdzie jest przestrzeń, ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, Rynek

Starachowice(Radkowice-Kolonia + 7 km)

1 500 000 zł315 m² 4 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:732 m²

Do sprzedaży nieruchomość w centrum miasta przy Rynku - budynek mieszkalny z częścią handlową w parterze, z działką. Budynek piętrowy o powierzchni użytkowej 315m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Foliowa

Masłów Pierwszy(Radkowice-Kolonia + 23 km)

850 000 zł128,37 m² 6 621,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom W masłowie pierwszym nowoczesna architektura energooszczędny standard Wyjątkowa nieruchomość dla wymagających nowoczesny dom jednorodzinny o eleganckiej bryle, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Iłżecka

Starachowice(Radkowice-Kolonia + 7 km)

330 000 zł149 m² 2 214,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 182 m²

Do sprzedaży dom parterowy przy ulicy Iłżeckiej w pobliżu Rynku i Targowiska Miejskiego. Budynek o powierzchni użytkowej 149m2 z 1920 roku, wybudowany z cegły białej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Skarżysko-Kamienna(Radkowice-Kolonia + 20 km)

890 000 zł240 m² 3 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Oferta na wyłączność - tylko U nas Biuro Nieruchomości oakestate przedstawia Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego wraz z działką w miejscowości Skarżysko Kamienna przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Skorzeszyce

Skorzeszyce(Radkowice-Kolonia + 20 km)

440 000 zł200 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko w naszym biurze! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny w miejscowości Skorzeszyce gmina Górno. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Bukówka

Bukówka(Radkowice-Kolonia + 9 km)

385 000 zł200,42 m² 1 920,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedaży nieruchomość we wsi Bukówka gmina Pawłów, w bardzo spokojnej okolicy z pięknym widokiem, w odległości około 600m do Zalewu Wióry. Działka budowlana o powierzchni.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij